FIFA Geri Dönüyor: FIFA 2K25 Görebiliriz!

EA'in FIFA lisansını yenilememesiyle birlikte 2K, FIFA lisansını almış olabilir. İşte ortaya çıkan yeni detaylar ve söylentiler!

FIFA Geri Dönüyor: FIFA 2K25 Görebiliriz!

EA bundan iki yıl önce FIFA lisansını yenilememeyi tercih ederek dünyanın en çok oynanan spor oyununun adını EA SPORTS FC olarak yeniden markalaştırmıştı. Bugün ortaya çıkan bir gelişmeye göre FIFA gerçekten de geri dönecek.

Daha önce de gün yüzüne çıkan bu gelişmeler önceki söylentilere kıyasla daha ciddi kaynaklardan geliyor ve 2K'nın FIFA lisansını satın aldığını ve bu yıl içinde yeni bir oyun piyasaya süreceğini belirtiyor.

2021 yılında 2K'nın patronu Strauss Zelnick'e şirketin hakları satın almayı görüşüp görüşmediği sorulmuştu ve Zelnick bu soruyu geçiştirmişti ancak birçok kişi Zelnick'in zaten görüşmeler yaptığını ima ettiğine inanıyordu.

FIFA 2K25 Geliyor Olabilir

Bugün ortaya çıkan yeni gelişmeler ise 2K'nın öncelikle FIFA 2K25'i ardından FIFA 2K26'yı Dünya Kupası özel modlarıyla piyasaya sürmeyi planladığını belirtiyor.

Oyunun ismi ve geleceği elbette söylentilerden ibaret ancak olası bir anlaşma sonrası 2K'nın FIFA adının da kullanma haklarını ele alacağından ötürü böyle bir isim ile yeniden futbolseverlerin karşısına çıkmak isteyeceği düşünülüyor.

Eğer FIFA 2K25 gerçekten gelecek ise EA SPORTS FC'nin çıkış penceresiyle de rekabet etmek isteyecek olabilir, bu nedenle bu iddiaların doğru olup olmadığını yakında gerçekleşmesi muhtemel bir duyuru ile görebiliriz.

EA SPORTS FC 24 Açılmıyor, Çözümü Nedir?
OYUN

EA SPORTS FC 24 Açılmıyor, Çözümü Nedir?

EA SPORTS FC 24 açılmıyor mu? Bu rehberde popüler futbol oyununun açılmamasına neden olan problem nasıl düzeltilir? İşte yapılması gerekenler!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.