Google, Google Glass Testi İçin Davetiyeleri Yolladı

Google, geliştirme aşamasında olduğu Google Glass'ın testleri için davetiyeleri salı gecesi yolladı. Mail ile gelen davetiyelerin resmini çekerek internet üzerinde paylaşan test adayları tarafından açığa çıkarılmasından sonra Google yetkilileri de resmi

Google, Google Glass Testi İçin Davetiyeleri Yolladı

Google, geliştirme aşamasında olduğu Google Glass'ın testleri için davetiyeleri salı gecesi yolladı. Mail ile gelen davetiyelerin resmini çekerek internet üzerinde paylaşan test adayları tarafından açığa çıkarılmasından sonra Google yetkilileri de resmi açıklama ile davetiyelerin yollandığını duyurdu.

Gelen mail'de Google Glass'ın test sürecinin yeni geliştirici ve kullanıcılarla daha eğlenceli olacağını belirten Google, ayrıca davetiye yollanan kişilere beraberinde bir arkadaşlarına daha Google Glass deneme fırsatı sunabilme imkanı tanıdı. Ayrıca gelen mail'de Google Glass'ın fotoğraf çekme işleminde kusursuz bir hale getirilerek çekilen fotoğraflarda Google Glass'ın yüzümüzün gülmesini, sırıtmasını ve duruşunu dikkate aldığını belirttiler.

Nisan ayında ilk olarak geliştiricilerin test sürecine katılmasını sağlayan Google, deneyen kişi sayısını artırarak Google Glass'ı hem profosyoneller hemde normal kullanıcıların gözünden dinleyerek daha detaylı bilgiler edinmek istiyor.

Sınırlı sayıda yollanan davetiyeler için belirli şartlar bulunuyor. Bunlar;

  • Amerika'da ikamet etmesi
  • 18 yaşında veya daha büyük olması
  • Google Glass'ı, San Francisco, New York yada Los Angeles'tan alabilecek olması

Malesef Amerika ile sınırlı kalan test aşamalarının ilerleyen sürede dünya geneline yayılması bekleniyor.

Facebook'un Yeni Özelliği ile Zamanda Yolculuk

YORUMLAR