Google Now iOS'a Geliyor

Google Now iOS'a Geliyor

Google Now iPhone ve iPad için geliyor mu? Bu sorunun ortaya çıkmasının nedeni bugün yayınlanan esrarengiz ama bir o kadarda resmiyet arz eden Google Now tanıtım videosu oldu. Yayınlanan bu tanıtım videosunda Google’ın başarılı servisi Google Now’ın iPhone ve iPad için geleceği söyleniyor. Sızdırıldığı iddia edilen videonun kim tarafından sızdırıldığı bilinmese de bu tanıtım videosu Google’a ait resmi bir tanıtım videosu. Youtube üzerinden yayınlanan bu video kısa bir süre içerisinde kaldırıldı.

Android işletim sisteminde Jelly Bean ile birlikte gelen Google Now servisi sayesinde Android kullanıcıları, bu servisten navigasyon hizmeti, hava durumu, e-mail hizmetleri gibi birçok alanda özelliklerinden faydalanıyor. Bu başarılı servis yalnızca Android işletim sistemine özgün bir servis olarak biliniyordu ancak Google’ın gizli planı ortaya çıktı.

İşte o sızdırıldığı iddia edilen video:

Android’den sonra Chrome ve Chrome OS içinde aktif olması beklenen Google Now, görünüşe göre iOS platformunda da boy gösterecek. Bakalım ilerleyen günlerde Google’ın bununla ilgili resmi açıklaması ne olacak.

İşte Yeni Motorola Akıllı Telefonun Prototipi

YORUMLAR