Google'ın Kalem Destekli Pixelbook'u Sızdırıldı

Google'ın Kalem Destekli Pixelbook'u Sızdırıldı

Google şirketinin Chromebook adıyla çıkardığı Chrome OS işletim sistemli cihazı, bu yıl Pixelbook ismiyle gelecek. Ayrıca yeni isminin haricinde yeni Pixelbook'un, Stylus (ekran kalemi) destekli olarak gelebileceği iddia ediliyor.

 

Pek çok şirketin yeni laptoplarında 2'si 1 aradayı kullanmasından sonra Google şirketi de bu furyaya dahil olma kararı vermiş. Droid-Life isimli teknoloji sitesinde sızdırılan görsele göre, yeni cihaz kalem destekli olacak. Şu an sadece cihazın 128GB, 256GB ve 512GB depolamaya sahip versiyonları olacağı söyleniyor. Ancak yüksek depolama kapasitesine oranla fiyatta da yükselişe geçen Google'ın, depolama kapasitene göre yeni Pixelbook fiyatlarını sırasıyla, 1199, 1399 ve 1749 dolar şeklinde belirleyeceği iddia ediliyor. Pixelbook hakkında daha çok bilgiye maalesef sahip değiliz.

Sızdırılan görsele göz gezdirdiğimizde Pixel telefonunun renklerini laptopa işleyen Google, büyük bir ihtimalle cep telefonunda ve laptoplarında tek tip tasarımı benimseyecek. Bunlara ek olarak Google'ın kaleminin baskıya duyarlı olabileceği iddia ediliyor ve "kalem kullanımında rahat hareketler" desteği sunacağı söyleniyor. Ayrıca kalemin Pixelbook'tan ayrı satış fiyatı ise 100 dolar olacak.

Google Hindistan'a Özel Mobil Ödeme Uygulamasını Duyurdu

Google Sürücüsüz Otomobillere Ne Kadar Harcama Yaptı?

YORUMLAR