İOS ve Android Uyumlu Şarj Kablosu, LMCable Satışa Çıkıyor

İOS ve Android Uyumlu Şarj Kablosu, LMCable Satışa Çıkıyor

Dünya'nın ilk 2'si 1 arada şarj kablosu bir Kickstarter projesiyle hayata geçiyor. Bu kablo ile tüm cihazları şarj etmek artık mümkün.

İddialı bir Kickstarter projesi gerekli bütçeyi toplayarak hayata geçmeye hazırlanıyor. Projeye göre hem iPhone hem de Android cihazlar tek kablo ile şarj edebilecek. Lightning ve microUSB standartlarını tek kabloda birleştiren proje, ilk 24 saat içerisinde 5 bin Avustralya doları hedefine ulaşarak önemli yol kat etmişti. Geçtiğimiz günlerde ise gereken bütçeyi tamamlayan proje, artık hayata geçmeye hazırlanıyor. 

LMCable adını taşıyan ürün, dışarıdan bakıldığın standart bir şarj kablosu olarak görünüyor. Kablonun bir ucu USB iken diğer ucu hem microUSB hem de Lightning konektörlerini içeriyor. Bu sayede kablo ile İOS ya da Android telefon fark etmeksizin tüm telefonlar şarj edilebiliyor. Birbirine ters yerleştirilmiş Lightning ve microUSB konektörler sayesinde kablo her iki telefona da uyumlu hale geliyor. Büyük bir soruna çözüm getirmeyi başaran kablo 15 dolar'a ön siparişe de açılmış durumda. 

Kablonun Nisan ayının ortalarında ilk sahiplerine kavuşması bekleniyor.

Dünyanın İlk Aktif Uyku Monitörü Görücüye Çıktı

IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü

YORUMLAR