Akıllı Özetleme Bu içeriği saniyeler içinde ChatGPT ile özetleyin.
⚡ Önemli Bilgiler
  • LG 27GX790B 27 inç ekran büyüklüğüne sahip.
  • Oyun monitörü 1440p çözünürlüğünde 540Hz, 720p çözünürlüğünde ise 720p yenileme hızı sunuyor.
  • Monitör, 1440 x 2560 piksel çözünürlük ve 0.02 ms tepki süresi sunuyor.
LG 27GX790B Özellikleri
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Ekran Teknolojisi: 4. nesil WOLED
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560 x 1440 piksel
  • Ekran Yenileme Hızı: 1440p'de 540 Hz, 720p'de 720Hz
  • Tepki Süresi: 0.02 ms
  • Ekran Parlaklığı: SDR'da 335 nit, HDR'da 1500 nit
  • Renk Gamı: %99.5 DCI-P3
  • Portlar: 1x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 2.1, 1x USB-Type C, 2x USB-A, 1x Kulaklık Girişi
27 inç ekran büyüklüğüne sahip olan LG 27GX790B, 4. nesil WOLED ekran üzerinde 1440 x 2560 piksel çözünürlük ve 0.02 ms tepki süresi sunuyor. Çift ekran moduna sahip olan oyun monitörü 1440p çözünürlüğünde 540Hz, 720p çözünürlüğünde ise 720p yenileme hızı sunuyor. Oyuncular iki farklı mod arasında kolayca geçiş yapabiliyor.