Müjde! BİM Yeniden Apple Ürünleri Satacak

Müjde! BİM Yeniden Apple Ürünleri Satacak

Yaptığı ilginç kampanyalarla insanları sabahın köründe mağazalarının önüne dikmeyi başaran BİM, Apple ürünlerini yeniden satışa çıkarıyor. Birkaç ay önce Lightning kabloları ve Earpods’ları yarı fiyatına satan perakende devi, küçük çaplı bir 'Açlık Oyunları'na neden olmuştu.

Bir Apple Store, iki BİM.. İkisinin ortak noktası ise çılgın kuyruklar. Piyasanın neredeyse yarı fiyatına sattığı aktüel ürünlerle kendisine özel bir hayran kitlesi oluşturan BİM, tekrar orijinal Apple ürünleri satacağını duyurdu. Tulumları çadırları alın, doğru en yakın BİM mağazasına!

Yaklaşık iki sene önce, teyzelerimizin ve annelerimizin gizli tapınağı BİM’de çok düşük fiyatlarla satışa çıkan Star Wars ürünleri, serinin hayranları tarafından hunharca talan edilmiş ve ürünleri satın almaya çalışan herkes neredeyse gücün karanlık tarafına geçmişlerdi!

Bir kez daha Apple ürünleri satacağını duyuran BİM, çılgınlıklar serüvenine yenisini ekliyor. Marketlerde, 1 metre ve 2 metre uzunluğunda Lightning kabloları ile EarPods kulaklıklar 10 Kasım tarihinde raflardaki yerini alacak.

1 metrelik Lightning kablo 39,90 TL ve 2 metre uzunluğundaki kablo ise 49,90 TL fiyatla satılacak. Ayrıca daha önce 55TL’ye satılan EarPods kulaklıkların bu sefer 49,90 TL fiyatla satışa sunulacağı belirtelim.

Daha önce bu fırsattan yararlanamadıysan ve aklına geldiğinde karalar bağlıyorsan, işte fırsat! Bu sefer kaçırmamak için sabahın ilk ışıklarında orada ol. Zira yine telefoncu abilerimiz ortalığı silip süpürebilir haberin olsun! 

Son olarak BİM'de satılacak ürünlerin Apple mağazalarındaki fiyatlarını da söyleyelim:

  • Lightning kablo (1 metre) – 89 TL
  • Lightning kablo (2 metre) – 129 TL
  • Earpods kulaklık – 129 TL

Şimdiden bu çetin mücadelede herkese başarılar!

YORUMLAR