Plan V ile Telefonların Güç İhtiyacına Alternatif Bir Çözüm Yarattılar

Plan V ile Telefonların Güç İhtiyacına Alternatif Bir Çözüm Yarattılar

Tam partinin en hareketli yerinde şarjınız bitti, şimdi Foursquare’den, Instagramdan, Facebook’tan nasıl paylaşacaksınız tüm bu şamatayı? Yakınlarda bir priz bulamıyorsanız, cebinizde bir Plan V bulundurun.

Plan V isimli yeni minik cihaz sayesinde, 9 Voltluk olarak bildiğimiz dikdörtgen piller yeniden çok talep görecek. Bu cihaz cep telefonlarının şarj derdine çare oluyor. Plan V, bir anahtarlık şeklinde ve kolaylıkla kullanılıyor. Plan V’nin bir ucunu telefona takarak üzerinde bulunan pil yuvasına 9 voltluk pilinizi yerleştiriyorsunuz, hepsi bu.

Cebinizden başka hiçbir yere ihtiyacı olmayan, son derece işlevsel Plan V, dayanıklı bir malzemeden üretildiği için kopma, esneme gibi sorunlar yaşamıyor.  Bir Kickstarter projesi olarak başlayan Plan V şarj cihazı 43 bin dolarlık yatırım hedefine ulaştı ve seri üretime geçmeye hazırlanıyor. Plan V’nin daha küçük bir modelinin de çok yakında piyasada olacağı söyleniyor.

Plan V ile şarj edilen cihazlar 4 saate kadar konuşma kapasitesine sahip oluyorlar ve 3 saatten daha fazla aktif olabiliyorlar. Bu süre içinde gerçek bir  enerji kaynağı bulabilir ve tam kapasite şarjınıza devam edebilirsiniz. 

Plan V2yi bir de mucitlerinden dinleyelim.

Plan V in action from luke paul trevitt on Vimeo.

Samsung Esnek Batarya Geliştirdi!

YORUMLAR