Pocophone F1 Türkiye'ye Geliyor (Fiyatı Ne Olacak?)

Xiaomi'nin alt markası olarak tanıtılan ve fiyatıyla dikkat çeken Pocophone F1 en nihayetinde ülkemize geliyor. 9 Ekim Salı günü Vadi İstanbul Mi Store mağazasında kullanıcılara sunulacak olan cihazın fiyatı beklenen seviyede olmayacak gibi görünüyor.

6.18 inç (2246x1080 piksel) Full HD+ ekrana sahip olan Pocophone F1, gücünü Qualcomm Snapdragon 845 yonga setinden alıyor. Tercihe bağlı olarak 6GB / 8GB RAM ve 64GB / 128GB / 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle sunulan modelin arka tarafında yapay zeka destekl 12MP + 5MP'lik, ön tarafında ise tek 20MP çözünürlüğünde selfie kamerası bulunuyor.

Yarından itibaren Vadi İstanbul Mi Store mağazasında ve yeni açılan internet sitesi üzerinden Pocophone F1'i satışa sürecek olan firmanın fiyat etiketi olarak 3.499 TL'yi uygun gördüğünü belirtmek gerekiyor. Pek çok kullanıcı tarafından eleştiriye maruz kalan bu fiyatın makul olmadığı ifade ediliyor.

Pocophone F1'in Türkiye Fiyatı Beğenilmedi

Bu fiyat etiketi altında daha iyi telefon modellerini alabileceğini düşünen kullanıcıların yine de beklemede olduğunu söyleyebiliriz. Yapılabilecek herhangi bir kampanya kapsamında gayet iyi bir fiyattan satılabileceği düşünülen Pocophone F1'in fiyatlandırması hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.