Samsung Galaxy S23 FE Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S23 FE çıkış tarihi hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. İşte Samsung'un yeni akıllı telefon modeline ilişkin ortaya çıkan bilgiler!

Samsung Galaxy S23 FE çıkış tarihi gün yüzüne çıktı. Peki, geçtiğimiz haftalarda bazı özellikleri sızdırılan yeni akıllı telefon modeli ne zaman piyasaya sürülecek? Yaşanan gelişmeye dair detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy S23 FE Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un üzerinde çalıştığı söylenen Galaxy S23 FE isimli yeni akıllı telefon modelinin ne zaman piyasaya sürüleceğine yönelik önemli bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre şirket, ağustos ayında düzenleyeceği Unpacked etkinliği esnasında Galaxy S23 FE modeli dahil pek çok ürün tanıtacak.

Unpacked etkinliğinde Galaxy S23 FE'nin yanı sıra Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Z Flip5 isimli katlanabilir akıllı telefon modelleri de tanıtılacak. Söz konusu etkinlikte akıllı telefonların yanı sıra Galaxy Tab S8 FE ve Galaxy Tab S9 isimli tablet modellerinin de duyurulması bekleniyor.

Samsung Galaxy S23 FE Özellikleri

  • İşlemci: Snapdragon 8+ Gen 1
  • Ekran Teknolojisi: AMOLED
  • Ekran Yenileme Hızı: 120Hz

Samsung Galaxy S23 FE isimli yeni akıllı telefon modelinde Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinin yer alacaığı iddia ediliyor. AMOLED ekran teknolojisine sahip olacağı belirtilen Galaxy S23 FE'nin 120Hz yenileme hızı sunacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S23 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi
MOBİL

Samsung Galaxy S23 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S23 özellikleri, çok sayıda kişi tarafından en fazla merak edilen konuların başında geliyordu. Gerçekleştirilen tanıtımla beraber yeni akıllı telefon modellerinin özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Samsung Galaxy S23 FE isimli yeni akıllı telefon modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR