Samsung Galaxy S24 Serisi Sahipleri Ekrandan Memnun Değil: Samsung'dan Açıklama Geldi!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S24 piyasada yerini almaya başladı ve telefonların ilk sahipleri ekrandan memnun değil. İşte detaylar!

Samsung Galaxy S24 Serisi Sahipleri Ekrandan Memnun Değil: Samsung'dan Açıklama Geldi!

Samsung, telefonlarında renk ayarlarını özelleştirmenize izin veriyor ancak telefonuna yeni kavuşan kullanıcılar, tek ekran modunun Galaxy S24'te olması gerektiği gibi çalışmadığını fark ettiler.

Ekranlarının canlı görünmesini isteyenler için Samsung, ekran modunu doğru renkleri gösteren Doğal'dan Canlı'ya geçirmeyi öneriyor. Daha önceki Samsung telefonlarda Canlı modu seçildiğinde fark görülebiliyordu ancak Reddit ve X'teki şikayetlere göre Galaxy S24'te neredeyse hiç değişiklik yok.

Canlı Renk Seçeneği Doğru Çalışmıyor

Galaxy S24'te Canlı seçeneğine geçmek ekranın daha doygun veya zengin görünmesini sağlamıyor, bu da Doğal seçeneğini donuk ve soluk bulan kullanıcılar için bir dezavantaj. Canlı mod, parlaklığı, kontrastı ve keskinliği iyileştiriyor ve ayrıca ekranı dış mekânlarda daha görünür hâle getiriyor.

Samsung web sitesinde yazılım sürümlerinin ayarları etkileyebileceği belirtiliyor ve sorun One UI 6.1 ile ilgili görünüyor. Bir Reddit kullanıcısı Samsung'un sorunun farkında olduğunu ve bir yazılım güncellemesiyle sorunu çözeceğini söylüyor.

Galaxy S24 serisi resmî olarak yarın satışa sunulacak ancak bazı bölgelerde telefona erken ulaşmak mümkün. Her şeye rağmen, Canlı mod seçeneğinin donanıma bağlı olmaması ve Samsung'un hâlihazırda bir düzeltme üzerinde çalışıyor olması telefonun potansiyel alıcıları için rahatlatıcı.

Samsung Galaxy S24 Serisi Özellikleri ve Fiyatı
MOBİL

Samsung Galaxy S24 Serisi Özellikleri ve Fiyatı

Bu yazıda Samsung Galaxy S24 serisinin özellikleri ve fiyatı hakkında merak edilen soruları yanıtlayacağız. İşte Samsung'un yeni telefonları!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.