Samsung S9'a Daha Önce Görülmemiş Bir Renk Geliyor

Özellikle Çinli rakipleriyle başa çıkabilmek adına yepyeni politikalar izlemeye başlayan Samsung, şimdi de amiral gemisi S9'a yeni bir renk getiriyor. Degrade mavi olarak adlandırılan yeni rengin akıllı telefonlar üzerinde daha önce hiç görülmediğini söyleyebiliriz.

Yeni telefon modellerine alışılmışın dışında renk varyasyonları ekleyerek daha fazla dikkat çekmek isteyen Samsung, Galaxy S9 modelini güncellemek için yepyeni bir mavi rengi seçeneğini deniyor. Henüz global olarak resmileşmeyen yeni modelin görüntüleri Twitter üzerinden paylaşılırken, S9'un arka tarafının koyu ve açık renkleri barındırdığı görülüyor.

'Polaris' veya 'Ice Blue' olarak adlandırılan yeni Galaxy S9 renginin üst tarafı laciverte yakın bir şekilde tasarlanırken aşağıya doğru beyazlaşma olması dikkat çekiyor. Özellikle sadelik ile yeniliği buluşturan bu renk modelinin diğer renklerden daha farklı olduğunu ve sadeliği ön plana çıkardığını söylemek mümkün.

Birkaç gün önce Kore'de satışa çıktığı belirtilen yeni modelin global olarak sunulması da bekleniyor. Fakat resmi sitelerine henüz güncelleme yayınlamayan Samsung'un yeni renk seçeneği hakkında neler düşündüğünüzü bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin!