Samsung'dan 2 Yeni Orta Sınıf Galaxy Geliyor, J5 ve J7 Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Samsung'dan 2 Yeni Orta Sınıf Galaxy Geliyor, J5 ve J7 Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Samsung ilk olarak Asya pazarını hedefleyen iki telefonunu daha resmen açıkladı. Galaxy J5 ve Galaxy J7 selfie çekme özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. 

Samsung yavaş yavaş kan kaybeden Çin pazarına iki yeni Android telefonla bir atak daha yapıyor. Bir süredir hangi pazara süreceğine karar veremediği orta sınıf Galaxy J5 ve Galaxy J7 telefonlarını Çin’de raflara dizmeye karar verdi.

Samsun Galaxy J5 ve J7, Asya pazarından sonra dünyaya açılacak mı çok belli değil, ancak orta sınıf telefonlar arasında J5 ve J7’nin ABD ve Avrupa’da şansı pek yok gibi görünüyor.

Her iki telefonda 13MP kameralar kullanıyorlar. Selfie özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Galaxy S6 serisinde bulunan f1/9 lensler bu telefonlarda da mevcut. Çift SIM kartı kullanabilen Galaxy J5 ve J7, 5 ve 5.5 inçlik 720p ekranlara sahipler ve büyük ekran seven düşük bütçeli tüketiciyi hedefliyorlar. Samsung Galaxy J7 6 çekirdekli Snapdragon 615 CPU kullanırken, Galaxy J5 ise 4 çekirdekli Snapdragon 410 CPU ile pazara çıkıyor. Her iki telefon 300 dolar gibi bir fiyatla satılacaklar. Buralara yollarının düşmesi ise uzak ihtimal. 

Samsung Dikkatleri Başka Yöne Çekse de Galaxy S6 Edge Plus Yine Sızdırıldı

Samsung Galaxy A8, TENAA Kayıtlarında Ortaya Çıktı

YORUMLAR