Tinder Yeni Özellikleri ile Birlikte Snapchat'e Benzeyecek

Tinder Yeni Özellikleri ile Birlikte Snapchat'e Benzeyecek

Son zamanlarda gittikçe popülerleşmeye başlayan ve kullanıcı sayısı hızla artan arkadaşlık ve buluşma uygulaması Tinder'da kendini güncellleyerek yeni özellikler ekliyor. Kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermek ve daha eğlenceli zaman geçirtmek isteyen uygulama geliştiricileri, Tinder'ın Snapchat'e benzemesini sağlayan fotoğraf paylaşımı özelliğini getiriyor.

Mobil cihazlarımız üzerinde kullandığımız Snapchat uygulaması, bildiğiniz üzere gönderdikten sonra silinen ve depolanmayan fotoğraflar gönderebilmenizi sağlıyor. Bu sayede bir çok kkullanıcı kimi zaman sevdiğine aşkını ilan ederken, kimi kullanıcılar ise bu fotoğraflarla çok eğlenebiliyor. Fotoğraflı mesajlaşma olarak tanımlayabileceğimiz Snapchat'in fotoğrafların kendini yok etmesi özelliği Tinder'a da geliyor. Tinder, basit olarak bir arkadaşlık ve buluşma sitesi. Belirlediğiniz kriterler dahilinde yakın çevrenizdeki kişilerin profillerini size gösteren Tinder, gösterilen kullanıcıları beğenip beğenmediğinizi soruyor. Beğendiğiniz kullanıcıların da sizi beğenmesi durumunda ise eşleşme oluyor ve bu kişiler ile sohbet ederek tanışma aşamasına geçebiliyorsunuz. Popüleritesi gitgide artan Tinder'da artık kullanıcılar eşleştikleri kişilere 24 saat içerisinde kendini silecek olan fotoğraflar paylaşabilecek. Aynı özelliği Apple'ın yeni çıkartacağı işletim sistemi iOS 8'de de göreceğiz.

Tinder'ın yeni özellik ile hedeflediği ise sadece bir buluşma uygulaması olmaktan çıkarak, aynı zamanda güzel arkadaşlıkların da kurulabileceği bir ortam yaratmak. Kullanıcıların flört ettikleri ve arkadaş oldukları kişileri ayrı ayrı listelere ekleme özelliği şu an Tinder'da mevcut durumda.

Tinder'ın gelişimini ve büymesini hep birlikte takip ederken, Tinder ile görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Instagram Fotoğraflarını Bilgisayara Kaydetme

YORUMLAR