Toshiba, Q Serisi Yeni SSD Paketini Duyurdu

Toshiba, Q Serisi Yeni SSD Paketini Duyurdu

Toshiba, kullanıcıların bilgisayarlarında SSD performansını almalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni yükseltme paketini duyurdu. Toshiba Q Series Pro PC Internal SSD adındaki yükseltme paketi bilgisayarın açılma hızını ve performansını önemli derecede artıyor.

PC performansını hissedilebilir şekilde artıran SSD güncellemesi oyuncular ve grafik işiyle uğraşan kullanıcılar için ideal. Standart sabit sürücülere göre daha az güce ihtiyaç duyan SSD, sadece 7 mm kalınlığında ve günümüz ultrabooklarına eklenebiliyor. Ayırıcı sayesinde 9.5 mm sürücü yuvasına sahip standart boyuttaki dizüstü bilgisayar ile kullanmak mümkün. Saniyede ortalama 554MB okuma hızı ve 512MB yazma hızına sahip Sata 3.0 sürücüsü, mevcut verilerinizi SSD’ye kolayca aktarmanızı sağlayan taşıma yazılımının ücretsiz indirilebilir bir kopyası ile geliyor.

Üç yıl garantili Toshiba Q Serisi yükseltme paketi 128GB, 256GB ve 512GB depolama seçenekleri ile geliyor. SSD yükseltmesinin fiyatları sırasıyla 159.99 dolar, 309.99 dolar ve 739.99 dolar. Yükseltme paketleri şu anda satışta.

HTC One Max Resmen Tanıtıldı

YORUMLAR