Yenilenmiş MacBook Pro ve iMac Önümüzdeki Günlerde Açıklanacak

Yenilenmiş MacBook Pro ve iMac Önümüzdeki Günlerde Açıklanacak

Akıllı telefon devi Apple, satışlarından memnun bir şekilde yeni modelleri üzerinde çalışırken, bir taraftan da var olan modellerini güncellemeyi aksatmıyor. Apple içerisinden sızdırılan bilgilere göre, dev firma bu hafta içerisinde donanımı güncellenmiş MacBook Pro ve iMac'ini tanıtacak.
Önümüzdeki çarşamba günü tanıtılması beklenen yeni modellerde yapılacak olan güncellemeler özellikle işlemci ve grafik işlemcisi tarafında olacak. Intelin yeni nesil Broadwell serisi işlemci tarafında bekleniyorken, Nvidia'nın 900m serisini üst modellerde görebiliriz. iMac tarafında da tüm bu donanım güncellemelerine ek olarak, 5K çözünürlüğünde Retina modeline alternatif, daha düşük bir çözünürlüğe sahip iMac modeli tanıtılabilir.

Yaza giriş döneminde yapılacak güncellemeler, önümüzdeki dönemde potansiyel müşterilerin ürünlere daha sıcak bakmasını sağlıyor. Eğer MacBook Pro veya iMac alma gibi bir planınız varsa, açıklamayı bekleyip önemine göre yeni modelleri satın almanızı tavsiye ediyoruz, böylece daha güncel modele sahip olabilirsiniz. Apple tarafında resmi olarak bir etkinlik duyurusu olmazken, donanım güncellemeleri Apple'ın sitesi üzerinden duyurulabilir.

YORUMLAR