6 Little Letters

6 Little Letters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Space Wolf

6 Little Letters, İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ettiğimiz ücretsiz bir Android oyunu.

6 Little Letters, Android cihazlarınızda İngilizce kelime bilginizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz ücretsiz kelime oyunları arasında. Benzerlerinden farklı olarak sadece 6 harften oluşan kelimeler bulmanız gereken oyunda klasik oyunun dışında çabukluğunuzu gösterebileceğiniz oyun seçenekleri de yer alıyor.

İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyen herkesin oynaması gereken oyunlardan biri olduğunu düşündüğüm 6 Little Letters’da adından da tahmin edeceğiniz üzere sadece 6 harften oluşan kelime türetmeniz gerekiyor. Tabii ki bulduğunuz kelimelerin resmi scrabble kelimeleri ve sıklıkla kullanılan kelimelerden oluşması gerekiyor. Oyunun geliştiricisine göre İngilizce 6 harften oluşan kelime sayısı 8000.

Gerçek zamanlı olarak oynama seçeneği sunmaması yönünden eksiklik gösteren kelime oyununda klasiğin dışında (6 harften oluşan kelimeleri bulup puan kazanarak ilerleme) süreye karşı (en kısa sürede olabildiğince kelime üretmek), zaman dolmadan bulabildiğiniz kadar kelime bulmanız gereken bir mod ve keyfinize göre oynadığınız hiçbir limitin bulunmadığı zen mod seçeneğiniz bulunmakta.