World of Warcraft Starter Edition

World of Warcraft Starter Edition

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,635
  • DOSYA BOYUTU 30.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blizzard

World of Warcraft'ın devasa oyun dünyasına bir göz atmak istiyorsanız ücretsiz olarak Starter Edition paketini bilgisayarınıza indirerek, oyunu deneme şansına sahip olabilirsiniz.

World of Warcraft Starter Edition çoklu oyunculu online rol yapma oyunu olan World of Warcraft'ın ücretsiz deneme sürümüdür. Starter Edition ile World of Warcraft'ın online dünyasında aylık abonelik ücreti ödemeden oyunu deneme şansına sahip olacaksınız.

Oyunun bu sürümünün tam oyundan tek farkı belli kısıtlamalar olmasıdır. Bu kısıtlamalar arasında en çok göze çarpan karakterinizi sadece 20. levele (seviyeye) kadar geliştiriyor olabilmeniz. Bunun dışında Guild birleştirme, sesli sohbet ve bazı diğer özellikler sınırlanmış durumdadır.

Her ne kadar oyun içi sınırlamalar mevcut olsa da World of Warcraft dünyasını keşfetmek istiyorsanız, World of Warcraft Starter Edition size istediğiniz bu özgürlüğü sağlamakta. WoW'un aradığınız oyun olup olmadığını denemek için mükemmel bir seçenek. Eğer oyunu beğenir ve devam etmek isterseniz, oyunu satın alarak kaldığınız yerden karakterinizi kasmaya devam edebilirsiniz.