Dungelot 2

Dungelot 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 263
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Winter Software

Heartstone'a benzer savaş dinamikleri ile sonsuz zindan keşiflerine doğru yol aldığınız Dungelot 2, bir önceki oyundan çok daha iddialı.

Dungelot 2, oldukça sıradışı bir kombinasyon yaratarak eğlenceli yeni bir oyun alternatifi sunuyor. Dungeon crawler olarak adlandırılan oyunlara benzer bir şekilde zindanda geçen bu oyunun haritası her aşamada rastgele bir yenileme işleminden geçiyor. Bu rastgele haritanın içi ise savaşmanız gereken yaratıklarla dolu. Öte yandan, oyun içi bonuslar sağlayan hazine kutuları ve büyülü parşömenler de mevcut. Görselleriyle Heartstone'u anımsatan Dungelot 2, masa üstünde oynadığınız bir kağıt oyununun havasını da aktarmayı başarıyor.

Platform üzerinde kare kare yukarıya doğru ilerlemeniz gerken oyunda koridorlar kafanızı karıştıracak ve zaman zaman sizi korkutan odalarla karşılaşacaksınız. Dungelot 2 bu sayede heyecan seviyesini yükseltmiş oluyor. Sadece rakiplerin dizili olmadığını belirtmiştim. Parşömenler mesela, size özel yetenekler sağlıyor ve rakiplere özel saldırılar gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Siz yine de bu parşömenlere güvenip agresif oynamaya çalışmayın. Sizden beklenen şey bir poker masasında olan temkinli saldırılar. Başkalarının canını acıtacaksanız az yara almaya bakın. Oyunda karşınıza çıkan her şey rastgele olduğu için şansın da yanınızda olması gerekiyor elbet.

Artwork çalışmaları ile dikkat çekmeyi başaran Dungelot 2, Warcraft evreninden çıkmış kadar güzel görsellerle RPG sevenleri de muhteşem bir ambiyansın içine sokuyor. Başka oyunlara benzemeyen ve stratejik düşünceyi şans ile harmanlayan bir oyun ile feleğin çemberinden geçmeye hevesli herkese Dungelot 2 tavsiyemdir.