Fantasy Tennis 2

Fantasy Tennis 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,186
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici alaplaya

İnternet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz tenis oyunu.

NOT: Fantasy Tennis 2 oyunu yayından kaldırılmıştır, bu nedenle oyunu indirebilmek mümkün değildir. Aynı kategori altındaki diğer oyunlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/web/oyunlar/spor/

Tenis tenis olalı böyle bir şeye karışmamıştır. Fantasy Tennis şimdiye kadar ki en farklı jenerasyona sahip tenis oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen Türkçe ve ücretsiz bir oyun olan Fantasy Tennis online oyun konusunda tecrübeli bir şirket olan alaplaya yapımı bir oyun olarak dikkat çekiyor. Hem görsel olarak hem de oynanabilirlik olarak başarılı bir yapım.

Oyunda seçebileceğiniz birbirinden farklı birçok karakter bulunuyor. Aralarında cüceler, elfler, korsanlar, vampirler, kurt adamlar bulunan birçok farklı karakter oyunda yer alıyor. Böyle bir oyunun hikayesi olur mu demeyin, Fantasy Tennis’in bir hikayesi de bulunyor.

Genç bir maceracı olan Niki denizde bir yolculuk esnasındayken acemi bir cadının büyüsüne maruz kalıyor, acemi cadının ortaya çıkardığı girdaba kapılan Niki kendini büyülü bir adada buluyor. Bu adada tenisi keşfeden Niki Fantasy Tennis’e yön vermeye başlar.

Birçok farklı modu bulunan Fantasy Tennis’te diler standart bir tenis müsabakasına katılabileceğiniz gibi büyülü ve daha birçok farklı doğa olayları ile süslü tenis müsabakalarına da katılabilirsiniz. Oyunun sahip olduğu birçok mod ile basit bir tenis mücadelesi hararetli bir savaşa dönüşebiliyor.

Takım olarak ta mücadele edebileceğiniz Fantasy Tennis farklı modları ile dikkat çekiyor. Daha kendine has birçok oyun modu ile farklı bir oyun denemek isteyen oyuncular hemen ücretsiz bir şekilde Fantasy Tennis’e üye olup oynamaya başlayabilir.