Soccer Manager

Soccer Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,689
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soccer Manager Ltd

Soccer Manager ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Soccer Manager eğer futbolu seviyorsanız ve kendi futbol takımınızın başına geçerek kendi yöneticilik kariyerinizi oluşturmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir menajerlik oyunu

Bilgisayarlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol menajerlik oyunu olan Soccer Manager'da herşeye sıfırdan başlamaktayız ve kendi takımımızı inşa etmekteyiz. Oyunda takımımızı oluştururken hangi transferleri yapacağımızı biz belirliyoruz. Soccer Manager içerisinde 70.000'den fazla oyuncu yer alıyor. Bu oyuncu altyapısı bulut tabanlı olduğu için sürekli yenileniyor ve oyunculara her zaman için güncel bir oyuncu listesi sunuluyor.

Soccer Manager'da 48'in üzerinde dünya liginde top koşturan 750'ye yakın futbol takımına yer veriliyor. Takımınızı seçerek oyuna başladıktan sonra oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabiliyor, dilerseniz online olarak oynayarak diğer menajerlerin oluşturdukları takımlara karşı taktiklerinizi sınayabiliyor, pazarlık yaparak transferler gerçekleştirebiliyorsunuz. Soccer Manager'da her maçta aldığımız kararların sonuçlarına şahit olabiliyoruz. Saha kenarından maç taktiklerimizi belirledikten sonra 2 boyutlu maçlarda bu taktiklerin nasıl işlediğini izleyebilmemiz ve taktiklerimiizi duruma göre dğeiştirebilmemiz mümkün.

Soccer Manager oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip. Oyunu eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabilirsiniz. Soccer Manager sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme