United Eleven

United Eleven

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,430
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nexon Europe

United Eleven, tüm futbol severlerin tarayıcıları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri online menajerlik oyunudur.

United Eleven, futbol menajerlik oyunlarını seven oyuncuları bilgisayarları başına kitleyecek olan yepyeni ve oldukça iddialı bir çevrimiçi menajerlik oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunseverlerin tarayıcıları üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabilecekleri menajerlik oyunu, kendilerine dünya üzerinde yer alan popüler futbol kulüplerini seçme ve takımları içerisinde 50.000'in üzerinde lisanslı futbolcuya yer verme şansı sunuyor.

Dünyanın en popüler menajerlik oyunu olma ünvanını elinde bulunduran Football Manager serisine çevrimiçi ortadam rakip olacak olan United Eleven; Counter Strike Online, Lost Saga ve War Rock gibi popüler çevrimiçi oyunları Türk oyunseverlerle buluşturan Nexon Avrupa çatısı altında yer alıyor.

Menajerlik oyunlarına oldukça farklı bir hava getirecek olan oyun, şimdiye kadar geliştirilen en etkileyici ve gerçekçi rekabet motoruyla dünya liglerinde yer alan birçok lisanlı kulübü ve futbolcuyu bir araya getiriyor.

Kendi takımınızı kuracağınız, istediğiniz oyuncuları transfer ederek takımınızda yer verebileceğiniz, futbolcularınızı eğitebileceğiniz, diğer rakiplerinizle aranızda futbolcu takası yapabileceğiniz ve çok daha fazlasını gerçekleştirmenize olanak sağlayan United Eleven'da en önemli unsurlardan bir tanesi de takımınızın kimyası. Öyle ki bazı futbolcularınız birbirleriyle uyumlu bir şekilde eşleşecekken, bazı futbolcularınız eşleşme konusunda sıkıntı yaşayacakları için bu takımınızın performansını hem olumlu hem de olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden taktiğinizi belirlerken ve takımınız üzerinde yer vereceğiniz futbolcuları seçerken bu tarz inceliklere dikkat etmeniz gerekiyor.

Hem tarayıcılarınız hem de mobil cihazlarınız üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz United Eleven, sizlere oldukça gerçekçi bir menajerlik deneyimi sunmayı hedefliyor. Bunun için de yaptığınız maçlar sırasında oyuncularınızın saha içerisindeki dizilişlerini, hareket ettikleri yönleri, yaptıkları hataları ve olumlu hareketleri görmenize olanak sağlayan bir de gerçek zamanlı maç motorunu sizlere sunuyor. Bu sayede takımınızın eksikliklerini görerek maç sırasında taktiksel değişiklikler yapabilir ve takımınızı galibiyete taşımak için elinizden geleni ardınıza koymayabilirsiniz.

Dünyanın en popüler teknik direktörlerinden bir tanesi olan Carlo Ancelotti'ye de yer verilen United Eleven, sonuç olarak futbol menajerlik oyunlarını seven tüm oyuncuların ve futbolseverlerin denemesi gereken etkileyici bir oyun.

Ayrıca United Eleven'ın sezon öncesi tanıtım fragmanını da izleyebilirsiniz:

Gerçek bir futbol oyunu deneyimi yaşamak isterseniz FIFA serisinin en son oyunu olan FIFA 15 Demo'yu da bilgisayarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.