Full Tilt Poker

Full Tilt Poker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mediaplay Limited

Full Tilt Poker, Android mobil cihazlar için özel olarak tasarlanan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android poker oyunu.

Full Tilt Poker, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların sınırsız olarak online poker oynayabileceği gelişmiş özelliklere sahip ve şık tasarlanmış bir Android texas holdem poker oyunu.

Özel tasarımıyla birlikte eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyunda sahip olduğunuz çip miktarına göre farklı bahis miktarlarındaki masalara oturarak ister çipinizi arttırmaya çalışabiliyor, isterseniz de eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyun üzerinde düzenlenen kampanya ve bonuslardan bildirim ile haberiniz olacağını için hiç bir sürpriz kampanyayı kaçırmıyorsunuz.

Poker dışında farklı mini oyunları da oyunculara sunan Full Tilt Poker, mobil cihazlar için tamamen optimize edilerek oyuncuların sorunsuz ve keyifli bir şekilde poker oynama deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Eğer daha önce oyunu oynamadıysanız ilk girişinizde bir hesap oluşturmanız isteniyor. 30 saniye gibi kısa bir sürede oluşturacağınız hesap ile birlikte hemen poker masalarına giriş yapabiliyorsunuz.

Sürekli olarak düzenlenen küçük turnuvalar ile heyecanın yüksek tutulduğu Full Tilt Poker oyununu Android cihazlarınıza indirerek dilediğiniz zaman poker oynayın.