Game of Thrones MMO

Game of Thrones MMO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,239
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Game of Thrones MMO, popüler dizi Game of Thrones'u internet tarayıcılarına taşıyan ücretsiz ve sürükleyici bir MMORPG oyunudur.

Bigpoint muhteşem işlere imza atmaya devam ediyor, dünyanın en ünlü ve sevilen televizyon dizilerinden birisi olan Game of Thrones’ı internet tarayıcılarına taşıyan Bigpoint Ice Age ile birlikte artık tamamen televizyon ve beyaz perdede yer alan ürünleri bünyesinde barındırmaya başladı bile. Video oyunu pek tutmayan Game of Thrones’ın MMORPG tarayıcı oyununun nasıl olacağı merak konusu.

İşin içinde Bigpoint olduğu zaman ortaya şüphesiz kaliteli bir yapım çıkacaktır, böylesi bir yapımın tarayıcıya taşınmış olması ve tamamen ücretsiz olarak MMORPG severlerin beğenisine sunulması online oyun severler için mükemmel bir olay. Game of Thrones MMO ile Stark, Lannister veya Baratheon ailelerine katılıp sadakat yemini edip bu mücadelede canını ortaya koyacağına and içebilirsiniz. Westores için verilen mücadelede siz hang aileye katılacaksınız peki?

Kaderin gidişatı senin kılıcında düşmanlarına karşı dur ve kaderin yönünü sen belirle. Rol yapma ve strateji unsurları barındıran Game of Thrones MMO’ya kolayca kayıt olabilir ve kullanmakta olduğunu internet tarayıcınız aracılığı ile oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda sadece bilek değil akılda konuşacak en iyi ekonomiyi belirleyerek düşmanlarınıza böylede darbeler indirebilir ve yükselebilirsiniz. Hemen kayıt olup ücretsiz olarak oynamaya başlayın.