Ice Age Online

Ice Age Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,259
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Dünyanın en büyük online oyun yapımcısı Bigpoint’ten dünyanın en büyük komedi yapımlarından birisi olan Ice Age yani Buz Devri filminin oyununa katılmaya hazır mısınız?

Dünyanın en büyük online oyun yapımcısı Bigpoint’ten dünyanın en büyük komedi yapımlarından birisi olan Ice Age yani Buz Devri filminin oyununa katılmaya hazır mısınız? Hem de online olarak, hem de Türkçe ve tamamen ücretsiz olarak bu aksiyon ve komedi dolu dünyaya adım atmak için hemen kolayca üye olup kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden Ice Age Online’ı oynamaya başlayabilirsiniz.

Tamamen gerçek Buz Devri filminin karakterlerini bünyesinde barındıran Ice Age Online casual türünde bir yapım, yani gündelik işlerinizi halledip kendinizi geliştirerek ilerlemeniz gereken bir oyun. Buz Devri filminin en çok sevilen ve en eğlenceli karakteri olan tembel hayvanı canlandırdığımız Ice Age Online’da amacımız Mamut, Diego, Sid ve Scrat’a kavuşabilmek.

Buz Devri filminin sonuncusu olan Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor filminde yer alan mekanlar ve bölgelerde geçen yapımda Buz Devri’ni yeniden keşfedecek ve çok eğleneceksiniz. Oyunda olabildiğince yardım sever olmalı ve sizden istenen her türlü işe hiç koşul buyurmadan atlamalı ve arkadaşlarınızı memnun bırakmalısınız.

Sadece iş güç dışında bir dünyanın da bulunduğu Ice Age Online’da eğlenceli aktiviteleri keşfederek keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Oyun tamamen ücretsiz olup tarayıcınız üzerinden Türkçe olarak oynanabilmektedir. Hemen kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.