Gang Lords

Gang Lords

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 544
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Gang Lords çete savaşlarında taraf olmamıza izin veren bir kart oyunudur

Gang Lords çete savaşlarını konu alan bir hikayeye sahip olan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kart oyunudur. 

Gang Lords yeraltı dünyasının kralı olmaya çalışan bir kahraman olarak yola çıkıyoruz. Bu amacımızı gerçekleştirmek için para, güç ve saygınlık için mücadele etmeli ve en güçlü gangster olmak için çabalamalıyız.

Gang Lords'un hikayesinn geçtiği şehir suç ve terör ile çalkalanmaktadır. Çeteler arasındaki kontrolü ele geçirme savaşlarında kazanan taraf olabilmek için farklı kartları toplayarak kart destemize eklemeliyiz. Topladığımız kartları savaşları kazandıkça geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Gang Lords'da yüzlerce gangsteri ve suçluyu temsil eden kartlar bulunmakta. Kendine has yeteneklere sahip olan bu kahraman kartlarına karşı tarafla savaştıkça yenilerini ekleyebiliyor, düşman kartlarını kendi destemize dahil edebiliyoruz.

Gang Lords'da kart oyunlarımız 3 boyutlu ortamlarda oyun esnasında canlandırılmakta. Derin bir taktiksel yapı sunan Gang Lords oyun severlere ilginç bir deneyim sunuyor.