Google Santa Tracker

Google Santa Tracker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 264
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Santa Tracker web sitesinde her gün yeni sürprizler kullanıcıları bekliyor. Hem eğlenip hem de öğrenmek için çok farklı içerikler Google Santa Tracker sitesinde sizleri bekliyor.

Soldan sağa - sağdan sola yatay olarak dolaşabileceğiniz site, hemen her köşesinde bir sürpriz barındırıyor. Noel Baba'nın yönettiği bir kızakla farklı oyunlar oynamanız da mümkün.

Hemen her gün komik videolar ve eğlenceli oyunların yer alacağı Google Santa Tracker, aynı zamanda çocuklar için eğitici özelliklere sahip. Örneğin; sitede bulunan dünya küresi tıklandığı zaman tüm dünyada inanılan yeni yıl efsaneleri hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Her dilde Noel baba ilgili önemli terimlerin de öğrenildiği web sitesi çocuklar ve gençler için başlangıç seviyesinde Javascript dahi öğretiyor.

Google Santa Tracker son derece renkli bir site olarak da kullanıcıyı cezbediyor. Google her geçen gün web sitesinde yeni bir özelliğin açılacağını ve bunların hem büyüklerin, hem de küçüklerin ilgisini çekecek özellikte eğlenceli, öğretici içerikler olacağını söylüyor. Google Santa Tracker'ın her gün ne gibi sürprizlerle dolu olacağı kullanıcıların yoğun ilgisini çekiyor.