LoL Şampiyon İsimleri Sınavı

LoL Şampiyon İsimleri Sınavı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 841
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sporcle

LoL Şampiyon İsimleri Sınavı, popüler MOBA oyunu League of Legends'daki tüm şampiyonların isimlerini sınırlı sürede yazmanız gereken eğlenceli bir sınav.

LoL Şampiyon İsimleri Sınavı, web sitesi üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir League of Legends sınavı oyunu.

Laf arası konuşulsa LoL'de yer alan tüm şampiyonların isimlerini bildiğinizi düşünürsünüz ve hatta biliyorsunuzdur fakat bunu sizten limitli bir süre içinde isterlerse yapabilir misiniz? Sporcle üzerinde hazırlanan bu mini sınav oyununda sizde 13 dakikada 125 adet LoL şampiyonunun adını yazmanız isteniyor.

Arkadaşlarınızı da davet ederek kimin daha çok şampiyon adını yazacağını görebileceğiniz oyun sayfası üzerinde başlattıktan sonra boşluğa hızlı hızlı bildiğiniz şampiyon isimlerini girmeniz gerekiyor. Doğru olarak yazdığınıza emin olmanız önemli. Çünkü isimlerini girdiğiniz şampiyonlar otomatik olarak tanınıyor ve yazdığınız yerin altında yer alan tabloya otomatik olarak işleniyor.

Normal şartlarda hepsini biliyor olsanız dahi, bu tür bir oyunda hespini belki tamamlayamayabilirsiniz. Bu nedenle amacınız her zaman en çok sayıda şampiyon adı yazmak olmalı. Eğer oyun süresinde sağ altta yer alan 'Give up' seçeneğine tıklarsanız oyunu bırakıyorsunuz ve tüm yanıtlar karşınıza çıkıyor.

Basit ve eğlenceli bir LoL sınavı olan oyunu dilediğiniz zaman oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.