Monster Dash

Monster Dash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 427
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Halfbrick Studios

Monster Dash ekranda yatay olarak ilerlediğiniz bir aksiyon oyunudur

Monster Dash, ünlü Fruit Ninja oyununun yapımcısı Halfbrick Studios tarafından yayınlanmış side scroller türünde bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Monster Dash'da diğer Halfbrick oyunları olan Jetpack Joyride ve Age of Zombies'deki ana kahramanımız olan Barry Steakfries yine karşımıza çıkıyor. Barry, bu sefer farklı bir tarzda maceraya atılıyor. Bu yeni macerada sayısız hayalet, farklı ve ilginç yaratıkla karşılaşıyoruz ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken ise fantastik ve göz alıcı efektlere sahip olan silahları kullanabiliyoruz.

Monster Dash'da kahramanımız ekranda yatay olarak sürekli ilerlerken onu yönlendirmemiz ve düşmanlarımızı zamanında yok etmemiz gerekiyor. Rüzgar gibi koşarken bir ceylan gibi sıçrıyoruz ve deli gibi ateş ediyoruz. Oyunda tansiyon bir an olsun düşmüyor. 6 farklı fantastik dünyayı ziyaret ettiğimiz oyunda birçok farklı silah seçeneğine de sahibiz. Ayrıca farklı savaş araçlarına da binebilmekteyiz.

Seviye atlama sistemine sahip olan Monster Dash 2 boyutlu sevimli renkli grafikleriyle göze hoş görünüyor. Eğer rahat bir şekilde oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Monster Dash'ı deneyebilirsiniz.