Google I/O

Google I/O

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 143
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google I/O uygulaası ile Google etkinliğini Android cihazınızdan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Google I/O, Google’ın her sene düzenlediği etkinliğine dair detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ve etkinliği canlı olarak izleyebileceğiniz resmi uygulama. Android cihaz kullanıyor ve de platforma getirilen yeniliklerle yakından ilgileniyorsanız cihazınızda olması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Dünya genelinde en çok tercih edilen işletim sistemi Android hakkında gelişmelerin aktarıldığı etkinliğin mobil uygulamasıyla oturumları canlı olarak takip edebilmenin yanı sıra konuşulacak konular, konuşmacılar, konferans gündemine ilişkin bilgi alabiliyorsunuz. Etkinliğe katıldıysanız vektör tabanlı konferans haritası yolunuzu kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Hatırlatıcı ile de etkinlik başlamadan önce uyarı alıyorsunuz.

Geçmiş I/O etkinliklerinden görüntüler de sunan uygulama hem etkinliğe katılan hem de katılmayanların kullanabileceği bir uygulama. Android işletim sisteminin yeni sürümü Android N, Android VR, Chrome OS dahil son kullanıcıyı yakından ilgilendiren yeniliklerin tanıtılacağı Google I/O 2016 etkinliğini YouTube üzerinden de canlı olarak izleme şansınız var.