Guns of Boom

Guns of Boom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,139
  • DOSYA BOYUTU 70.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Insight

Guns of Boom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Guns of Boom eğer FPS türündeki oyunları seviyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online alt yapıya sahip bir aksiyon oyunu olan Guns of Boom'da oyuncular takımlar halinde birbirleriyle savaşmaktalar. Herhangi bir hikayenin ve hedefin olmadığı oyundaki tek amacımız ise düşman oyuncuları yok ederek savaş alanının galibi olmak. Bu iş için birçok farklı silahı kullanabilmekteyiz.

Guns of Boom'daki çizgi roman tadındaki grafiklerinin göze oldukça hoş göründüğünü belirtmekte fayda var. Yüksek kaliteli graifklere sahip olan oyun hızlı ve yoğun aksiyon sunacak şekilde tasarlanmış. Oyunun kontrolleri oldukça zahmetsiz. Oyundak ullandığımız silahlar otomatik olarak ateş etmekteler. Bizim yapmamız gereken şey ise kahramanımızı yönlendirmek, nişan almak ve ihtiyaç duyduğumuz anlarda el bombası gibi ekipmanlarımızı kullanmak.

Guns of Boom'da oyuncular makinali tüfeklerin yanında pompalı tüfekler gibi yakın mesafede etkili silahları da kullanabiliyorlar. Eğer nişan alma yeteneklerinizi online olarak diğer oyunculara karşı test etmek isterseniz Guns of Boom'u kaçırmayın.