HellFire: The Summoning

HellFire: The Summoning

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,574
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobage

HellFire: The Summoning, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça gelişmiş bir savaş kartı oyunudur.

HellFire: The Summoning, savaş kartı oyunlarını seven oyuncuların Android cihazları üzerinde mutlaka denemeleri gereken bir mobil oyun.

Oyunda amacımız dünyaya geçmek için bir geçit açmayı başaran cehennem yaratıklarını yok etmek ve dünyamızın huzurlu bir yer olarak kalmasını sağlamak için cehennemin kapılarını yok etmek.

Geçit avcısı rolünü üstleneceğimiz oyunda, biz ve bizim gibi birçok oyuncu aynı amaç uğruna mücadele verecek ve bu amaç uğrunda ter dökecek.

Savaş alanında düşmanlarınıza karşı başarılı olabilmek için ateş, su, toprak ve ölüm gibi 4 farklı elemente en iyi şekilde hükmetmeli ve bu elementlere ait en güçlü yaratıklara kart desteniz içerisinde yer vermelisiniz.

Yüzlerce farklı yaratığın ve yeteneğin sizleri beklediği bu oyunda hem yaratıklarınızı hem de yeteneklerinizi sürekli olarak geliştirerek, savaş sırasında düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabiliyorsunuz.

HellFire: The Summoning'in gizemli, heyecan uyandıran ve üç boyutlu dünyasında yerinizi alarak cehennemin kapılarını kapatma görevinde diğer oyunculara yardımcı olmaya ne dersiniz? Üstelik sürekli olarak düzenlenen farklı etkinlikler, oyuna eklenen yeni yaratıklar ve yetenekler sayesinde oyun heyecanınız hiç azalmayacak.