Heroes of Midgard: Thor’s Arena

Heroes of Midgard: Thor’s Arena

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Omega Games LTD

Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen sürükleyici bir tür kart oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game, strateji ve savaş unsurlarını bir arada sunan heyecan dolu bir kart oyunudur.

Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game oyunculara İskandinav Mitolojisi’nin gizemli dünyasının kapılarını açan bir mobil oyundur. Oyunda İskandinav Mitolojisi’nin efsanevi kahramanlarından oluşan güçlü bir ekip kurmalısınız. Ragnarok dünyasını keşfedeceğiniz Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game oyununda gittiğiniz her bölgedeki yerel kahramanlara karşı savaşacaksınız.

Klasik kartlı savaş oyunlarında olduğu gibi yine kurduğunuz kadro ve stratejiniz dahilindeki hamleleriniz savaşın gidişatını belirleyecek. Dünyanın dört bir yanından gerçek kullanıcılarla karşılık oynama fırsatı yakalayacağınız Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game oyununda aynı zamanda rakiplerinizle iletişime de geçebilirsiniz. Yüzlerce karakterin ve kaliteli grafiklerin işlendiği Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game mobil oyununu Google Play Store’dan hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.