Live Hold'em Pro

Live Hold'em Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 63
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dragonplay

Live Hold'em Pro, şık tasarımıyla öne çıkan başarılı ve eğlenceli Android Texas Hold'em Poker oyunlarından bir tanesi.

Live Hold'em Pro, Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde dilediğiniz zaman poker oynayarak poker yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz bir Android poker oyunu.

Texas Holdem Poker olarak geçen poker türünü oynayacağınız oyunun tasarımı, oynanışı ve genel görünümü oldukça iyi. Şık masa tasarımları oyundan sıkılmamanızı sağlarken, istediğiniz çip miktarındaki masalara oturabilmeniz uzun süreli oynama imkanı sunuyor.

Diğer oyuncular ile online olarak poker oynayacağınız oyunda mesajlaşma da bulunuyor. Böylece kendinize yeni arkadaşlar edinerek düzenli olarak onlarla oynayabiliyorsunuz.

Poker oynarken beklemek en sevmediğiniz şeylerden bir tanesi ise, hızlı masalara oturarak beklemeden poker oynama keyfi de yaşayabiliyorsunuz.

Günlük olarak verilen hediye çipler sayesinde her daim poker oynama avantajı sunan oyunda günlük bonus haricinde diğer etkinlikler ile de oyunculara çip dağıtılıyor.

Masada diğer oyunculara farklı eşyalar gönderebileceğiniz Live Hold'em Pro, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Android poker oyunları arasında yer alıyor.

Kart oyunları kategorisinde en üstlerde yer alan Live Hold'em Pro'nun yaklaşık 25 milyon oyuncusu bulunuyor. Bu sayede girdiğinizde hemen masa bulmanız çok kolay oluyor.

Eğer Texas Hold'em oynamak için bir poker oyunu arıyorsanız Live Hold'em Pro'yu ücretsiz olarak indirip Android cihazlarınıza kurmanızı tavsiye ederim.