Magic 2014

Magic 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wizards of the Coast

Magic 2014, mobil cihazlarınız üzerinde kendi kart destenizi ve savaşçılarınızı oluşturarak oynayabileceğiniz en iyi, en detaylı ve ücretsiz kart oyunudur.

Magic 2014, Dünya'nın en popüler kart oyunu olan Magic: The Gathering'in mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu olarak, Android telefon ve tabletleriniz ile oynayabileceğiniz en geniş kapsamlı ve eğlenceli kart oyunudur.

Kart oyunlarına ilgi duyuyorsanız, bu oyunların babası olarak bilinen Magic'i de yakından bilmeniz gerekiyor. Son zamanlarda oyun dünyasının güçlü şirketlerinden Blizzard'ın çıkartmış olduğu HearthStone en rakibi olsada, Magic'in yeri ayrıdır diyenler oyunu mobil cihazlarına ücretsiz olarak indirebilirler.

Kart oyunlarının kendi oynanışı gereği kendiniz için oluşturacağınız özel kart destelerine büyücüler, büyüler ve savaşçılar koyabiliyorsunuz. Böylelikle güçlü bir kart destesi elde edebilirsiniz. Bir oyun masası üzerinde rakiplerinizle karşılaşarak kozlarınızı paylaşacaksınız. Destenizde bulunan kartları yerinde ve akıllıca kullanmanız, rakiplerinize karşı üstünlük sağlamanızda yardımcı olacaktır.

Ücretsiz olarak sunulan oyunun bu versiyonunda bazı kısıtlamalar bulunuyor. Oldukça yüksek boyutlu bu oyunu indirdiğinizde size her biri içinde 5 kart olan 3 paket ücretsiz olarak verilmektedir. Fakat oyunu deneyip beğenmeniz halinde ücretsiz versiyonu satın alarak 7 ekstra kart paketi dah alabilirsiniz. Bunun dışında ücretli versiyon içerisinde oynayarak 250'den fazla kartın kilidini açabilir, 10 farklı bulmaca çözebilir, farklı oyun modlarına giriş yapabilir ve farklı oyun dünyalarına girebilirsiniz.

Kart oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve henüz Magic'i denemediyseniz Magic 2014'ü hemen Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi tavsiye ederim.

Not: Oyunun boyutu 1.5 GB olduğu için WiFi bağlantı üzerinden indirmenizi öneriyorum. Mobil internet kullanımı ile indirerek aylı ksahip olduğunuz kotayı doldurabilirsiniz.