Nimble Quest

Nimble Quest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NimbleBit LLC

Nimble Quest, eski Nokia telefonlar üzerinde oynadığımız klasik yılan oyununu bir RPG oyununu dönüştüren oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir Andorid aksiyon oyunudur.

Nimble Quest, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilmesine rağmen paralı uygulamalar kadar gelişmiş özelliklere sahiptir.

Oyun, eski Nokia telefonlar üzerinde oynadığımız klasik yılan oyununu, heyecanlı bir macera oyununa dönüştürmektedir. Popüler mobil oyunlar olan Tiny Tower, Sky Burger ve Pocket Planes ile aynı geliştiriler tarafından hazırlanan Nimble Quest'de yılan oyunu oynayacaksınız.

Bildiğiniz veya tahmin ettiğiniz yılan oyunundan çok daha farklı olan oyunda, bir grup kahramanın kontrolünü sağlıyorsunuz. Yönettiğiniz kahramanlar tıpkı yılan oyunundaki gibi tek sıra halinde gitmektedir. Tabi grubun başı takımı yönetmektedir. Kahramanlarınız ile oyun alanı içerisinde objelere çarpmamanız gerekiyor. Objeler dışında oyun alanı içerisinde bazı düşmanlar bulunmaktadır. Bu düşmanlara yaklaştığınızda kahramanlarınız otomatik olarak saldırı yapmaktadır. Düşmanlarınızı yok ettikçe değerli taşlar kazanırsınız. Bu değerli taşlar ile güçlendirici özellikler alabilir ve kahramanlarınızı hız ve güçlerini arttırabilirsiniz.

Birden çok oyuncu ile oynama fırsatı bulacağınız oyunda diğer oyuncularında bulunduğu birliklere katılarak beraber zaman geçirebilirsiniz. Eskiden Nokia telefonlarınız üzerinde yılan oynamaktan keyif alıyorsanız, Nimble Quest'i kesinlikle ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.