Ottomania

Ottomania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 953
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AGMLAB BILISIM TEKNOLOJILERI LTD.STI.

Ottomania ile Osmanlı ordularına komuta edebiliyoruz

Ottomania oyunculara Osmanlı Devleti tarihini eğlenceli bir şekilde tanıtan kule savunma oyunu türünde bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Ottomania'da Fatih Sultan Mehmet, Kanuni Sultan Süleyman ve Osman Bey gibi ünlü Osmanlı padişahlarının emrinde Osmanlı ordularını yöenterek yedi düvele meydan okumaktayız. Yeniçeri, Hazarfen, Gülleci, Battal Gazi gibi kahramanlardan oluşturacağımız ordularımızla Anadolu'dan başlayarak Avrupa'ya uzanan destansı bir maceraya adım atıyoruz ve heyecan dolu bir serüven yaşıyoruz.

Ottomania bize Osmanlı Devleti'nin kuruluş tarihinden itibaren adım adım ilerleyen bir oyun yapısı sunuyor. Oyunun ilk bölümünde Anadolu'da Osmanlı Devleti'nin kuruluşuna şahit oluyoruz. 2. bölümünde ise Balkanlar'a geçiş yaparak Avrupa'nın kapılarını aralıyoruz. Ottomania'da oyun yapısı 2 temel unsura dayanıyor: hoşaf kazanları yerleştirmek ve hoşaf toplamak. Savaş alanına yerleştirdiğimiz kazanlar zamanla hoşaf üretmekteler. Bu hoşafları topladığımızda ise yeni askerleri savaş alanına sürebiliyoruz. Oyunda galibiyet kazandıkça yeni asker türlerinin kilidini de açabiliyoruz.

Ottomania her yaştan oyuncuya hitap eden ve kolayca oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Türk yapımı bir mobil oyun olan Ottomania eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilir.