Plants vs. Zombies Heroes

Plants vs. Zombies Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,900
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Plants vs. Zombies Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online kart oyunudur

Plants vs. Zombies Heroes eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız bir hayli hoşunuza gidebilecek bir mobil kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Plants vs. Zombies Heroes, oldukça popüler bir kule savunma oyunu serisi olan Plants vs. Zombies'in fantastik dünyasında geçen bir hikayeye sahip. Acımasız zombiler ve kararlı bitkiler ezeli savaşlarına bu oyunda farklı bir boyut kazandırıyorlar. Plants vs. Zombies Heroes'da favori zombi ya da bitki kahramanlarınızı ve onların özel yeteneklerini temsil eden kartları topluyoruz, kendi destemizi oluşturuyoruz ve rakiplerimizin karşısına çıkıyoruz.

Plants vs. Zombies Heroes'daki karşılaşmalar taktiksel bir yapıya sahip. Sahip olduğunuz her kart kendine has istatistiklere ve yeteneklere sahip. Bu yeteneklerden ne zaman ve nasıl yararlandığınız, rakibinizin taktiklerine karşı nasıl bir strateji izlediğiniz oyunda başarılı olup olmayacağınızı belirliyor.