Pokemon TCG Online

Pokemon TCG Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 303
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici THE POKEMON COMPANY INTERNATIONAL

Pokemon TCG Online oyununda destenizi kurarak diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Pokemon’un resmi kart oyunu olan Pokemon TCG Online ile Android cihazlarınızdan Pokemon kartlarıyla destenizi oluşturup karşıdaki oyuncuyla mücadele edebilirsiniz.

Tüm dünyada olay yaratan Pokemon’un kartları, oyunlardan ve çizgi serilerinden görmeye alışık olduğunuz karakterlerden oluşuyor. Stratejik olarak karşıdaki kişiyle savaşa girdiğiniz oyunda, online olarak rakiplerinizle mücadele edebiliyor ve oldukça keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden edindiğiniz kartlarınızı Pokemon Trainer Club hesabınıza da aktararak, oyunun masaüstü versiyonunda da güzel bir deste oluşturabilirsiniz. Kuracağınız desteler Grass, Fire ve Water olarak kategorilendirilmiş ve bu sayede ilk Pokemon oyununa sadık kalınmış diyebiliriz. Oyunu daha önce oynadıysanız çok yabancılık çekmeden kolaylıkla oyuna başlayabilirsiniz fakat yeni başlıyorsanız endişe etmenize gerek yok. Çünkü, oyun herkesin oynayabilmesi için basamaklar şeklinde tasarlanmış.

Kart oyunlarından hoşlanıyorsanız, Pokemon’un resmi kart oyunu olan Pokemon TCG Online’ı Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.