Poker Türkiye

Poker Türkiye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,422
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playshoo Limited

Poker Türkiye, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir kart oyunudur.

Poker Türkiyeşans, sinir hakimiyeti ve taktiğe dayalı bir iskambil oyunuolan Poker'i oynayabileceğiniz bir yapım ve gerçek bir mekanda oynuyormuşsunuz hissi veriyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz oyunda, kazanmak için elinizden geleni yapmalı ve rakipte çip (oyun parası) bırakmamalısınız. Yaş sınırı olduğu için belirli bir yaşın üzerindeki kullanıcıların denemesini önerebilirim.

Poker Türkiye, gerçek bir casinodaymışcasına poker oynamanıza olanak tanımasıyla dikkat çekiyor. Eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız tecrübeli veya çaylak bir oyuncu olmanıza gerek yok, farklı seviyelerde en iyi poker deneyimini yaşayabilirsiniz. Kart oyunları arasında kral diyebileceğimiz bir konumu bulunan oyunu çevirimiçi ve gerçek insanlarla oynama şansına sahip olacaksınız. 

Son derece başarılı bir yapım olan Poker Türkiye'yi ücretsiz indirebileceğinizi de unutmayalım. Dediğim gibi, yaş sınırı olduğundan herkese öneremiyorum ama, belirli bir yaşın üzerindeki kullanıcılar poker oynamak isterse bu oyunu denemesini kesinlikle öneririm.