PokerStars Poker

PokerStars Poker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mediaplay Limited

PokerStars Poker, Android mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak poker oynayabileceğiniz başarılı bir online poker oyunu.

PokerStars Poker, Dünyanın en büyük poker sitelerinden bir tanesi olan PokerStars'ın Android poker oyunu. Online ve ücretsiz olarak telefon ve tabletleriniz üzerinde poker oynama imkanı sunan oyunda vakit geçirmek oldukça eğlenceli.

Şık ve modern masa tasarımları ile gözlere hitap ve kalite duran oyunda binlerce online oyuncu ile birlikte poker oynayabiliyorsunuz.

Oyunu Android telefon ve tabletinize indirdikten sonra giriş yaparak lobide oynamak istediğiniz poker oyununu filtreleyerek bulabiliyorsunuz. Bahis miktarı, limitler ve masa boyutune göre filtreleri seçerek istediğiniz masalarda poker oyunlarına anında giriş yapmanız mümkün.

Texas Holdem poker oynayabildiğiniz oyunda sürekli düzenlenen küçük turnuvalar ve etkinlikler sayesinde heyecana heyecan katılıyor. Özellikle Sit & Go olarak adlandırılan az sayıda oyuncu ile oynanan kısa turnuvalara katılarak poker tecrübenizi arttırabilir ve sürpriz ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun online olarak oynandığı için Android cihazlarınızın Wi-Fi ya da 3G ile internete bağlı olması gerekir. Eğer oyundayken internet bağlantınızda sorun yaşarsanız oyundan düşebiliyorsunuz.

Hızlı poker oynama lüksünüzün olduğu PokerStars Poker oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen binlerce oyuncu ile birlikte poker oynama keyfini yaşamaya başlayın.