RAD Soldiers

RAD Soldiers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WARCHEST LIMITED

RAD Soldiers eğlenceli bir strateji oyunudur

RAD Soldiers boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan RAD Soldiers'da özel yeteneklere sahip askerlerden oluşan kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz, silahlarımızı ve savaş ekipmanlarımızı kuşanarak savaş alanına adım atıyoruz. Dünya çapında savaşlara katıldığımız oyunda dilersek tek kişilik senaryo modunda görevleri tamamlıyoruz, dilersek de diğer oyuncularla savaşarak daha yüksek heyecan yaşayabiliyoruz.

RAD Soldiers sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda rakibimizi yenmek için hamlelerimizi tıpkı bir satranç oyunundaki gibi dikkatlice hesaplamalı ve rakibimize üstünlük sağlamalıyız. Bunun yanında askerlerimiz kendilerine has özel yeteneklere sahipler ve bu özel yetenekler oyunun gidişatını değiştirebiliyor. Askerlerimiz için bize birçok farklı kıyafet ve aksesuar gibi farklı kişiselleştirme seçenekleri sunulurken kullancakları silahları da seçebiliyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni askerleri, kıyafetleri ve silahları açabilmekteyiz.

RAD Soldiers tatmin edici bir grafik kaltiesine sahip. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız RAD Soldiers hoşunuza gidecektir.