RamaCity

RamaCity

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,661
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

RamaCity adlı online ücretsiz tarayıcı oyunuyla sizlerde hayallerinizin şehrini hemen kurabilirsiniz.

RamaCity ile hemen işe koyulup hayalinizde ki şehri inşa etmek çok kolay. Başarılı bir şehir simülasyon oyunu olan RamaCity ile kendinize ait bir şehriniz oluyor, bu şehrin aynı zamanda belediye başkanı da siz olacaksınız. Bomboş olan şehrine hemen bir şeyler inşa edip, dilediğin gibi şekillendirebilmek senin elinde. Eskilerden alışık olduğumuz şehir simülasyon oyunları artık internet tarayıcılarına taşınıyor.

RamaCity dünyanın bir numaralı online tarayıcı oyunları yapımcısı olarak gösterilen Bigpoint’in bir yapımı. Bigpoint’in gündelik oyunları arasında yer alan RamaCity ile sil baştan bir şehir kurabileceksiniz.

Hiçbir indirme veya kurulum işlemi yapmadan doğrudan kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabileceğiniz oyuna çok basit bir kayıt aşamasından sonra üye olabilecek ve hemen oynamaya başlayabileceksiniz.

Oyuna başlarken boş bir araziye sahibiz, biraz akıl ve strateji uygulayarak boş bir araziyi küçük bir şehre ve o küçük şehri de dev bir metropole dönüştürebilmek sizin elinizde. Oldukça eğlenceli ve renkli bir oyun olan RamaCity ile boş zamanlarınız şenlenecek, can sıkıntısı nedir bilmeden dilediğiniz şehri inşa edebileceksiniz.

RamaCity’de kurduğumuz şehir duvar gibi hareketsiz değil elbette, oyunun sahip olduğu animasyonlar ile şehriniz deyim yerindeyse cıvıl cıvıl bir hal alacak. Oyunda kurduğunuz şehri arkadaşlarınıza gösterebilir ve oyunu arkadaşlarınızla birlikte bile oynayabilirsiniz. Oyunun başarılı grafiklerinin yanı sıra şehirde izometrik 2.5 boyutlu bir gezi bile yapabileceksiniz.

Bir belediye başkanından beklenen bütün işleri icra et ve şehrinde ki mutluluğu sürdür. Koca koca binalar, sanayiiler, birbirinden farklı tesisler, sosyal alanlar vs. Hayalleriniz ile süsleyeceğiniz bu şehirde işler asla bitmez. Hemen ücretsiz ve Türkçe RamaCity’e üye olup hayalinizde ki şehri oluşturmaya başlayabilirsiniz.