Red Crucible 2

Red Crucible 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,117
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rocketeer Games Inc.

Mac bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz FPS oyunlarından olan Red Crucible 2 iyi bir grafik kalitesi ve oynanış sunuyor.

Red Crucible 2, Mac bilgisayarlar için hazırlanmış ücretsiz ancak kaliteli bir online FPS oyunu. Yani oyun boyunca verdiğiniz mücadeleye dünyanın her yanından binlerce oyuncu katılacak ve diğer takımlara karşı etkili bir şekilde taktiklerinizi uygulamanız gerekecek. Her ne kadar oldukça yüksek fiyatlı oyunlarla kapışacak kadar üst düzey olmasa da, ücretsiz bir oyundan beklenebilecek kaliteye sahip ve kendini oynatıyor diyebilirim.

Oyunda kullanabileceğiniz farklı silahların yanında, pek çok savaş aracı bulunuyor ve bunları kullanarak karşı takıma karşı zafer elde etmeye çalışıyorsunuz. İçerisinde bulunan dokuz farklı harita üzerinde 24 oyuncuya kadar oynayabildiğiniz oyun, ayrıca satın alma seçeneklerini kullanarak daha gelişmiş araç ve silahlara erişmenize de olanak tanıyor.

Oyunda bulunan oyuncu sınıfları arasında asker, yüksek kalibreli silah kullanan askerler, keskin nişancılar ve patlayıcı uzmanları yer alıyor. Her sınıfın kendisine göre bir avantajı olduğu için hangisinin üstün olduğunu söylemek elbette mümkün değil ancak kendi oyun alışkanlıklarınıza göre bir tanesinin uygun geleceğinden eminim.

Oyunda isterseniz herkes tek şeklinde karşılaşmalar yapabildiğiniz gibi, son kalan kazanır, takım dövüşü, saldırı ve savunma ile patlatma modları da yer alıyor ve hepsinin farklı bir eğlencesi olduğunu belirtmek gerek. Eğer ücretsiz bir FPS arıyor ve online olarak bu eğlenceye dahil olmak istiyorsanız Red Crucible 2’yi denemeden geçmeyin.