Robot Warfare: Battle Mechs

Robot Warfare: Battle Mechs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Azur Interactive Games Limited

Robot Warfare'da PvP savaş arenasında diğer oyunculara karşı robotunuzla savaşın ve takım olarak maçı kazanın.

Robot Warfare, temelinde ileri düzey savaşları ele alan bir oyun. 4'e 4 maçlar içerisinde farklı rakiplere karşı savaştığınız oyunda, dört farklı mod bulunuyor. 4x4 kapışma, Deathmatch savaşları, bayrak kapma ve botlarla alıştırma olan bu modlardan, şimdilik en çok oynanın 4'e 4 kapışma. Ancak diğer modlardan bayrak kapma da bir hayli ilgiyle oynandığını söyleyebilirim.

Yüksek çözünürlüklü grafik detayları ve gelişmiş savaş sistemi sayesinde güzel bir algoritmada çalışan oyun, 16 adet robot bulunduruyor. Her robotun kendine göre avantajları bulunuyor. Ayrıca Robot Warfare'in arenaları ise gerçek şehirlerden yapılmış. Yıkık ve savaş alanı olarak gösterilen bu yerler, aslında dünya üzerinde bulunan bazı popüler şehirler.

Kısacası hem savaş oyunları seviyor hem de taktiksel bir oyun arıyorsanız, Robot Warfare'i önerebilirim. Ancak Robot Warfare: Battle Mechs henüz geliştirilme aşamasında. Yani oyun sunucularında hatalar, donmalar veya yazılımsal sorunlar olabilir. Ancak yapımcı bu konu hakkında bir hayli hassas davranıyor. Zaten oyun kısa süre içerisinde tam olarak çıkış yapacak.