Sage Solitaire

Sage Solitaire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Sage Solitaire mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Sage Solitaire eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sage Solitaire'de kart eşleştirme yeteneklerimizi şansımızla birleştiriyoruz. Oyundaki temel amacımız destemizde yer alan bütün kartları eşleştirip destemizi temizlemek. Oyun bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik Solitaire oyunuyla karşılaştırıldığında küçük değişiklikler içeriyor.

Sage Solitaire'in diğer Solitaire oyunlarından farkı pokere benzeyen bir oyun sistemine yer vermesi. Bu sayede oyuncular farklı bir kart falı keyfi yaşayabiliyorlar. Oyunun ücretsiz versiyonunda oyunculara Single Deck ve Vegas modları sunuluyor. Uygulama içi satın alım işlemi gerçekleştirerek geri kalan modları açabiliyorsunuz ve reklamları da kaldırabiliyorsunuz. Ayrıca duvar kağıtları ve temalar gibi ek içeriklerde bu satın alım işlemiyle birlikte oyunculara sunuluyor.