Sana Özel Diyetler

Sana Özel Diyetler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,164
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixofun

Sana Özel Diyetler uygulaması, Android telefonunuzda ve tabletinizde kullanabileceğiniz, özel diyetler içeren bir uygulamadır.

Sana Özel Diyetler uygulaması, Android telefonunuzda ve tabletinizde kullanabileceğiniz, özel diyetler içeren bir uygulamadır.

Artık internette site site gezip diyet listeleri ve programları aramayacaksınız. Sadece bu uygulamada bulunan özel diyetleri uygulayarak istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün. Hayal ettiğiniz vücut ölçülerine zahmetsizce ulaşabileceksiniz. Uygulamada size en uygun diyet programını seçmeniz ve uygulamanız yeterli olacaktır.

Sana Özel Diyetler uygulamasını isterseniz Android telefonunuza isterseniz Android tabletinize yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında uygulamayı çalıştırın. Ana sayfada en üstte “Diyet Listesi” yazan bir liste çıkacak. Bu listede Ramazan Diyetleri, Metabolizma Diyetleri, Kalp Vakfı Diyetleri ve son olarak da Gebelik Diyetleri bulunmakta.Toplamda dört diyetten size en uygun olanı seçerek hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Diyetlerde beslenme programı ve nelerin ne zaman kaç saat aralığı ile yeneceği ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. İlk sırada bulunan Ramazan Diyetleri seçeneğine tıkladığınızda karşınıza Ramazanda Beslenme Programı gelecek. Burada İftar zamanında nelerden ne kadar yenileceği ve daha sonraki öğün için ne kadar süre geçeceği yazılmıştır. Gebe iseniz Gebelik Diyetlerini uygulayabilirsiniz.