SCRABBLE

SCRABBLE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,181
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EA Mobile

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz scrabble oyunudur.

Scrabble, bildiğiniz gibi klasik bir masa oyunu. Bu oyunda amacınız elinizdeki harflerle size en yüksek puanı kazandıracak kelimeyi yazabilmek. Önünüzde bir tablo var ve farklı kareler farklı puanlar kazandırabiliyor. Aynı şekilde her harfin puanı da farklı.

Buna göre en yüksek puanı kazanarak oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz. Artık bu eğlenceli ve düşündürücü oyunu Android cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Popüler oyun firması Electronic Arts tarafından geliştirilen oyun, gerçekten de orijinalinin gayet başarılı bir şekilde mobile yansıtılmış hali.

Oyunda rastgele bir rakibe karşı oynayabileceğiniz gibi bir arkadaşınızla da oynayabilirsiniz. Harfleri sürükle bırak yöntemiyle masaya taşıyacak ardından play tuşuna basacaksınız ve sıra rakibinize geçecek. Grafikleri ve oynanış biçimiyle gayet güzel tasarlanmış bu oyunu puzzle severlerin beğeneceğine inanıyorum.

Aynı anda 50 kişiye kadar oyun kurabilmeniz de mümkün. Bu oyun ile İngilizcenizi geliştirebileceğiniz gibi, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi dillerden kelimeler de öğrenebilir, aynı anda eğlenirken kelime haznenizi de geliştirebilirsiniz.

ARTILAR

Yüksek kalite grafikler.

İngilizce sözlük.

EKSİLER

Türkçe dil desteği olmaması.