Scribblenauts Remix

Scribblenauts Remix

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 539
  • DOSYA BOYUTU 184.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

Metinlerle nesne yaratıp bulmacaları çözdüğünüz bir oyun olan Scribblenauts Remix, mobil cihazlara ulaşması için yıllardır beklenen bir cevher.

İnsanlar Scribblenauts oyunuyla Nintendo DS sayesinde tanışmışlardı ve oyun çıkar çıkmaz çok olumlu tepkiler aldı. Ardından bu oyun serisi diğer konsollara, ve sonra mobil cihazlara da adapte olmaya başladı. Sizi şarşırtmayacak ince bir ayrıntı, oyun yine son derece eğlenceli. Mobil platform için uzun süredir beklenen bu oyun, yaratıcı bölüm dizaynları ve oyunculuğa yeni bakış açısıyla elindeki malzemeyi oldukça verimli kullanıyor. Elimizdeki oyun, Nintendo DS versiyonundaki tüm bölümlerle birlikte 10 tane bölümü daha kapsayan bir paket olarak satılıyor.

Scribblenauts Remix'te amacınız her bölümde değişiyor ama genel olarak hedefiniz önünüzde duran bulmacayı çözmek. Bunun için eksik olan nesnelere sahip olabilmek için ise klavyeye komut giriyorsunuz. Oyunda yazdıklarınızı tanımlayabilen veritabanına ve nesne sayısına şaşıracağınıza adım kadar eminim. Bu sebepten ötürü bölümleri geçebilmek için birçok yöntem kullanmanız da mümkün.

Eğer bu oyuna daha önce hiç göz atmadıysanız, mobil platform için sunulan versiyonun hem kaliteden ödün vermediğini hem de diğer platformlara oranla çok daha ucuz olduğunu vurgulamakta yarar görüyoruz. Yaratıcı bir oyun arıyorsanız mobil cihazlar için ideal olan bu oyunu kesinlikle kaçırmayın.