Skyrama

Skyrama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,836
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Skyrama internet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz online bir havaalanı işletme oyunudur.

Online havaalanı işletme oyunu.
Dünyanın en ünlü tarayıcı oyunu yapımcısı olan Bigpoint tarafından geliştirilen Skyrama daha önce keşfetmediğiniz bir online dünyaya sizleri götürüyor. Kesinlikle benzeri bulunmayan bu yapım ile bir havaalanı sahibi olabiliyor ve o havaalanında patronluk yapabiliyorsunuz. Ülkemizde Tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak yayın yapan Skyrama ile online oyun severler farklı bir online oyun deneyimi ile tanışacaklar.

Alanında tek olarak adlandırabileceğimiz Skyrama eğlenceli içeriği ve sahip olduğu farklı oyun teması ile oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor. Klişe online oyunlar arasından sıyrılmayı başarabilen Skyrama’ya çok kolay bir şekilde üye olup hemen başlayabilirsiniz. Hemen ücretsiz olarak kayıt olup 7 Milyonu aşkın Skyrama oyuncu arasına sizde katılın.

Bağımlılık yaratacak cinsten bir yapım olan Skyrama’yı özelliklede çiftçilik oyunlarından sıkılan ve farklı bir gündelik online oyuna hasret kalan oyun severlere şiddetle öneriyoruz. Oyunda ki amacımız sahibi olduğumuz havaalanını en iyisi yapabilmek, müşterilerimizi memnun bırakıp dört dörtlük bit tesis olabilmeyi başarmak oyunda ki amacımız.

Kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden hiçbir yükleme ve kurulum işlemi gerektirmeden oynanabilen Skyrama koskoca bir havaalanına patron oluyorsunuz. Ancak patronluktan çok havaalanınızın her türden işi ile bizzat siz ilgileniyorsunuz. Hostes eğitiminden, pilotluğa, uçak bakımından, mali işlere kadar sahip olduğunuz havaalanınızda uçan kuş sizden sorulacak.

Havaalanınızın inşası ile de bizzat siz ilgileneceksiniz, nasıl bir havaalanı istiyorsanız oyuna da bunu aynı şekilde yansıtmanız gerekecek. Oyunda her şey hazır olduktan sonra sıra geliyor yolcularınıza. Onlar en önemli şeyler aslında, yolcularınızı olabildiğince memnun bırakmanız oyunda ki deneyimizi ve tecrübenizi arttıracak ve sürekli tercih edilmenize sebep olacaktır.

Yolcularınızı sadece uçakta yolculuk esnasında memnun etmenin yanı sıra havaalanı sınırları içerisinde de mutlu ve memnun bırakmalısınız bunun içinde havaalanınıza uçak pistinin dışında daha birçok şey inşa etmeniz gerekecek. Oyun parkı, oto park, marketler, cafeler ve daha birçok şey yolcularınızı memnun bırakmakta yardımcı olacaktır.

Oyunda uluslararası uçuşlar kavramı da bulunuyor. Yurt içi sağlayabileceğiniz uçuş seferlerinin yanı sıra kendinizi daha da geliştirerek oyunda bulunan diğer birçok ülkeyede uçak seferleri düzenleyebilirsiniz. Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’da birçok noktaya oyunda uluslararası uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca havaalanınızı sadece sizin uçaklarınız değil arkadaşlarınızın uçaklarının da kullanmasına izin vermelisiniz, oyunda sıkı dostluklar edinebilir ve havaalanınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz aynı zamanda sizde gerektikçe arkadaşlarınızın havaalanını kullanabileceksiniz.

Bu farklı online oyuna hemen ücretsiz bir şekilde üye olup oynamaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.